Apie mus

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti kokybiškų, populiarių MotorGuide produktų pasirinkimą Lietuvoje. Nuolat siekiame tobulėti ir klientams pasiūlyti naujausius MotorGuide gaminius, palengvinančius žvejybą, poilsį ant vandens. Pas mus galite ne tik įsigyti norimas MotorGuide prekes, tačiau galime pasiūlyti ir serviso paslaugas, variklių pajungimas, montavimas ant laivo, platformų klijavimas pripučiamoms valtims. Dažniausi klientų pasirinkimai:

  • Elektrinis variklis MotorGuide Xi3, 55 lbs, gėlam vandeniui, 54'' koja

  • Elektrinis variklis MotorGuide Xi3, 55lbs, sūriam vandeniui, 60'' koja
  • Elektrinis variklis MotorGuide Xi5, 55lbs, gėlam vandeniui, 54'' koja

MotorGuide elektrinius variklius, priedus, kitas prekes galite įsigyti mūsų parduotuvėse Kaune, Utenoje, Vilniuje, taip pat pristatome Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje ar kitoje šalyje.
Turite klausimų, nežinote kokį modelį pasirinkti, kokie produktų skirtumai? Susisiekite su mumis ir suteiksime konsultacijas visais MotorGuide klausimais, tel.: +37067443445 ar el.p.: info@motorguide.lt 


Nesiekiame suklaidinti savo klientų ar kitų asmenų, todėl informuojame, kad domeno ir tinklapio www.motorguide.lt savininkas nėra oficialus “MotorGuide” prekinio ženklo gamintojo (Brunswick Corporation) atstovas Lietuvoje. Domenas www.motorguide.lt įregistruotas ir tinklapis sukurtas tik “MotorGuide” prekinio ženklo produkcijos prekybos tikslais, domeno ir tinklapio savininkas nėra prekės ženklo "MotorGuide" savininkas. Prekės ženklo "MotorGuide" savininkas yra Brunswick Corporation.